Maxim kocarky
DIVÁCKÁ SOUTĚŽ TANEČNÍ SKUPINY ROKU 2022

Zaregistruj se do naší divácké soutěže a vyhraj luxusní kočárek „dvojkombinace“, od jednoho z největších online prodejců kočárků v ČR, značky MAXIM-KOCARKY.CZ

Stačí zaslat jméno, příjmení, datum narození (soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let), kontakt (telefonní číslo), e-mail a příznivcem jaké taneční skupiny jste?

Každý soutěžní den turné EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2022, budeme losovat jednoho výherce, který získá produkty značky MAXIM-KOCARKY.CZ (doplňky a příslušenství pro dětské vybavení – držáky na pití ke kočárkům, povlečení do dětských postýlek, hračky pro kluky i holky atd.)

Na finále ETSR 3. až 5. 6. v Praze, pak vylosujeme že všech registrovaných diváků turné jednoho, který získá luxusní kočárek „dvojkombinace“!


www.MAXIM-KOCARKY.CZ
Hledáte kvalitní a spolehlivý eshop, kde si budete moct vybrat z bohaté nabídky zboží pro děti a nakoupit tak vše co potřebujete na jednom místě? Eshop maxim-kocarky.cz Vám přináší kompletní nabídku pro Vaše nejmenší. V NAŠÍ NABÍDCE NAJDETE PŘES 500 DRUHŮ KOČÁRKŮ. Naleznete zde nejen dětské kočárky, ale i dětské autosedačky, chodítka pro děti, postýlky pro miminka, jídelní židličky, hračky pro kluky i holky, ale i obyčejné koše na pleny. Ať už hledáte dětské kočárky hluboké, kombinované, sportovní, golfové (golfky) či kočárky pro dvojčata, autosedačky do 13, 18, 25 a 36kg, přebalovací stoly, fusaky, jistě si u nás vyberete!