Ceny

Nejprestižnější taneční turné v ČR pro vás opět připravilo obrovskou nálož cen. Pro absolutní vítězné taneční skupiny (vítěz v dětské kategorii, juniorské i kategorii dospělých) máme připravené luxusní chytré hodinky X FIT WATCH 2 od partnera cen – značky NICEBOY.

Pro vítěze MČR v některých disciplínách, máme připravené vymazlené repráky RAZE 2 (nebo RAZE 3) a to pro všechny členy vítězné taneční choreografie.

Rozdáme tisíce zdravých cereálií BONAVITA. Produkty značky BONAVITA všem vítězům na mistrovství Moravy, Čech, Slovenska a MČR - hobby liga, základní liga, profi show.

15. let turné TANEČNÍ SKUPINA ROKU – K našemu malému výročí rozdáme obrovskou cenu - 15 nejlepších CHOREOGRAFOVŮ ROKU 2023, kteří vzejdou z finále MČR, mistrovství Evropy - Hip Hop Unite a mistrovství Evropy - Best Dance Group 2023 (přesné podmínky soutěže v příloze) S NÁMI POLETÍ NA 10 DNÍ DO NEW YORK CITY! A to není zdaleka vše …nové unikátní 3D medaile, týdenní náborová kampaň na Evropě 2, batohy značky PUMA, doplňky značky SPARROW a mnoho dalšího. To bude turné TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2023, HIP HOP UNITE EUROPEAN CHAMPIONSHIP a BEST DANCE GROUP EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2023!

BROADWAY DANCE CENTER

Zdarma několik tanečních lekcí pro nejlepší choreografy ČR a SK – to je cena od našeho zahraničního partnera v NEW YORK CITY – jedno z nejlepších tanečních studií na světě, kde můžete navštívit až 12 tanečních sálů a až 500 tanečních lekcí týdně – to je BROADWAY DANCE CENTER.
www.broadwaydancecenter.com

CHOREOGRAF ROKU 2023

Staň se nejlepším "Choreografem roku 2023" a vyhraj 10. denní pobyt v NEW YORK CITY - letenku, ubytování, vstup do BROADWAY DANCE CENTER a mnoho dalšího! Pravidla soutěže ke stažení ZDE

EDEN

5 dnů v krásném prostředí Krkonoš. To je hlavní cena pro absolutního vítěze v kategorii dospělých! Všichni tanečníci vítězného teamu si budou užívat několik tanečních sálů, vířivku, tří hvězdičkový penzion, venkovní sportoviště i polopenzi! To vše od partnera ceny – sportovního areálu a penzionu EDEN.
www.rekreacni-stredisko-eden.cz

EVROPA 2

Týdenní náborová reklamní kampaň před zahájením podzimní sezóny 2023-2024 (srpen 2023) na regionálních frekvencích radia Evropa 2. To je cena pro absolutního vítěze v dětské kategorii!!!
www.evropa2.cz

ROAST and GRILL BISTRO

Letní SUMMER PÁRTY ve výši 100 000 Kč se závěrečným rautem pro jakýkoliv team, který se zúčastní jarního turné Evropa 2 Taneční Skupina Roku 2023. Stejně jako v roce 2022, tak i v roce 2023 získá nejlepší taneční škola ČR (vítěze určí mezinárodní porota na MČR 2023) raut pro všechny členy vašeho tanečního teamu!!!
www.roastgrill.cz

MAXIM-KOCARKY.CZ

Každý soutěžní den turné EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2023, budeme losovat jednoho výherce, který získá produkty značky MAXIM-KOCARKY.CZ (doplňky a příslušenství pro dětské vybavení – držáky na pití ke kočárkům, povlečení do dětských postýlek, hračky pro kluky i holky atd.) Na finále MČR 2023 Praze, pak vylosujeme ze všech registrovaných diváků turné jednoho, který získá luxusní kočárek „dvojkombinace“! Stačí se zaregistrovat na webových stránkách www.tanecniskupinaroku.cz, vyplnit krátký formulář a luxusní kočárek může vyhrát třeba vy!
www.maxim-kocarky.cz

(přesné podmínky výherní ceny se řídí všeobecnými ustanoveními soutěže Taneční Skupina Roku)

VICTORIA´S SECRET | PINK

Každý tanečník absolutní vítězné choreografie v dětské kategorii získá stylový penál na psací potřeby.
Každý tanečník absolutní vítězné choreografie v juniorské kategorii získá luxusní kosmetickou taštičku.
Každý tanečník absolutní vítězné choreografie v kategorii dospělí, získá nadčasový a exklusivní "crossbody" baťůžek pro běžné nošení, ale i na společenské akce.
www.victoriassecret.com

PUMA

Všichni tanečníci z absolutní vítězné choreografie základní ligy (všechny věkové kategorie – děti, junioři, dospělí) - PUMA BEST DANCE TALENT 2023 - získají stylové sportovní oblečení a doplňky značky PUMA.
www.puma.com

NICEBOY

Luxusní chytré hodinky X FIT WATCH 2, bezdrátové repráky RAZE 2 a mnoho dalšího ! To vše máme připravené od hlavního partnera ceny – značky NICEBOY.
www.niceboy.eu

Tanec Bez Hranic

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ V JUNIORSKÉ VĚKOVÉ KATEGORII ZÍSKÁ ...

Tanec Bez Hranic věnuje absolutnímu vítěznému teamu v juniorské věkové kategorii zdarma ubytování a taneční lekce po celý týden TANCE BEZ HRANIC. Taneční dovolená s největší venkovní stagí a nádhernou přírodou, kde ti nejlepší tanečníci získají stipendia na zahraniční stáže. Na 26. ročník nejprestižnější mezinárodní taneční akce v ČR letos zamíří vynikající choreografové ze čtyř kontinentů.
www.tanecbezhranic.cz

BONAVITA

Snídani na půl roku zdarma pro vybrané vítězné choreografie a tisíce produktů zdravých cereálií pro všechny vítěze na mistrovství Cech, Moravy, SK i MČR – to jsou ceny od hlavního parnera BONAVITA.
www.bonavita.cz