Ceny

Nejprestižnější taneční turné v ČR pro vás připravilo největší nálož cen za 13ti letou historii konání soutěží Taneční Skupina Roku. Pro tři nejlepší taneční školy napříč ČR a SK máme připravené luxusní chytré hodinky X FIT WATCH 2 od hlavního partnera cen – značky NICEBOY, dále vymazlené kapesní repráky RAZE MINI společně s ledvinkami PUMA a chutné cereálie od Bona Vita. Pro tři nejlepší tanečníky v každé věkové kategorii (první tři místa v dětské kategorii, první tři místa v juniorské kategorii a první tři místa v kategorii dospělých), máme připravené exkluzivní sportovní boty značky PUMA. A pro nejlepší choreografy roku 2021 máme připravené stylové a velmi výkonné repráky NICEBOY PARTY BOY 100W a stejně tak jako u nejlepších tanečníků – exkluzivní sportovní boty značky PUMA. A to není zdaleka vše …nové unikátní 3D medaile, šťavnaté produkty značky ORBIT, doplňky značky SPARROW a mnoho dalšího. Prostě na podzim roku 2021 budeme rozdávat nejvíc cen co si pamatujeme.

A stejně to není vše. VÍTĚZNÝ CHOREOGRAF ROKU S NEJVYŠŠÍM POČTEM BODŮ, ZÍSKÁ VYMAZLENOU ŠKODU FABIA NA CELÝ ROK ZDARMA!

PUMA

Značka PUMA věnuje všem vítězum PUMA BEST DANCER 2021 exkluzivní řadu sportovních bot.

NICEBOY

Pro tři nejlepší taneční školy napříč ČR a SK máme připravené luxusní chytré hodinky X FIT WATCH 2 od hlavního partnera cen – značky NICEBOY, dále vymazlené kapesní repráky RAZE MINI. A pro nejlepší choreografy roku 2021 máme připravené stylové a velmi výkonné repráky NICEBOY PARTY BOY 100W.

BARTH - GO

VÍTĚZNÝ CHOREOGRAF ROKU S NEJVYŠŠÍM POČTEM BODŮ, ZÍSKÁ VYMAZLENOU ŠKODU FABIA NA CELÝ ROK ZDARMA!

BONAVITA

Snídani na půl roku zdarma získá mistr ČR ve velkých formacích - disco profi show v kategorii děti, junioři a dospělí!
Snídani na půl roku zdarma získá mistr ČR v malých formacích - disco základní liga v kategorii děti, junioři a dospělí!
Všem vítězům na mistrovství Moravy, Čech, Slovenska a MČR (sóla, dua, malé skupiny, velké skupiny - hobby liga, základní liga, profi show) rozdáme tisíce produktú zdravých cereálií BONAVITA.