Ceny

Nejprestižnější taneční turné v ČR pro vás opět připravilo obrovskou nálož cen. Pro absolutní vítězné taneční skupiny máme připravené luxusní chytré hodinky X FIT WATCH 2 od partnera cen – značky NICEBOY.

Pro vítěze MČR v některých disciplínách, máme připravené vymazlené repráky RAZE 2 (nebo RAZE 3) a to pro všechny členy vítězné taneční choreografie.
Rozdáme tisíce zdravých cereálií BONAVITA všem vítězům na mistrovství Moravy, Čech, Slovenska a MČR - hobby liga, základní liga, profi show.
A stejně jako v minulé sezóně, tak i v roce 2024, vyhlásíme 10 nejlepších CHOREOGRAFŮ ROKU 2024, kteří vzejdou z bodovací soutěže turné TANEČNÍ SKUPINA ROKU , mistrovství Evropy - Hip Hop Unite a mistrovství Evropy - Best Dance Group 2024 (přesné podmínky soutěže v příloze).
A TITO CHOREOGRAFOVÉ ROKU S NÁMI POLETÍ NA 10 DNÍ DO NEW YORK CITY (zdarma získají ubytování, letenky a lekce v Broadway Dance Center )! A to není zdaleka vše …nové unikátní 3D medaile, týdenní náborová kampaň na Evropě 2, batohy značky PUMA, doplňky značky SPARROW a mnoho dalšího.
To bude turné TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2024, HIP HOP UNITE EUROPEAN CHAMPIONSHIP a BEST DANCE GROUP EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2024!

BROADWAY DANCE CENTER

Zdarma několik tanečních lekcí pro nejlepší choreografy ČR a SK – to je cena od našeho zahraničního partnera v NEW YORK CITY – jedno z nejlepších tanečních studií na světě, kde můžete navštívit až 12 tanečních sálů a až 500 tanečních lekcí týdně – to je BROADWAY DANCE CENTER.
www.broadwaydancecenter.com

CHOREOGRAF ROKU 2024

Staň se nejlepším "Choreografem roku 2024" a vyhraj 10. denní pobyt v NEW YORK CITY - letenku, ubytování, vstup do BROADWAY DANCE CENTER a mnoho dalšího! Pravidla soutěže ke stažení ZDE

EDEN

5 dnů v krásném prostředí Krkonoš. To je hlavní cena pro absolutního vítěze v kategorii dospělých! Všichni tanečníci vítězného teamu si budou užívat několik tanečních sálů, vířivku, tří hvězdičkový penzion, venkovní sportoviště i polopenzi! To vše od partnera ceny – sportovního areálu a penzionu EDEN.
www.rekreacni-stredisko-eden.cz

EVROPA 2

Týdenní náborová reklamní kampaň před zahájením podzimní sezóny 2024-2025 (srpen 2024) na regionálních frekvencích radia Evropa 2. To je cena pro absolutního vítěze v dětské kategorii!
www.evropa2.cz

VICTORIA´S SECRET | PINK

Každý tanečník absolutní vítězné choreografie v juniorské kategorii, získá stylové VS peněženky, nebo exklusivní phone wristlet, nebo luxusní kosmetickou taštičku.
www.victoriassecret.com

GUESS

Všichni tanečníci z absolutní vítězné choreografie v kategorii dospělí, získají luxusní kabelky, nebo cross body batohy značky GUESS.
www.guess.eu

CHAMPION

Všichni tanečníci z absolutní vítězné choreografie v dětské kategorii, získají designové sportovní batohy značky CHAMPION.
www.champion.com

NICEBOY

Luxusní chytré hodinky X FIT WATCH 2, bezdrátové repráky RAZE 2 a mnoho dalšího! To vše máme připravené od hlavního partnera ceny – značky NICEBOY.
www.niceboy.eu

Tanec Bez Hranic

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ V JUNIORSKÉ VĚKOVÉ KATEGORII ZÍSKÁ ...

Tanec Bez Hranic věnuje absolutnímu vítěznému teamu v juniorské věkové kategorii zdarma ubytování a taneční lekce po celý týden TANCE BEZ HRANIC. Taneční dovolená s největší venkovní stagí a nádhernou přírodou, kde ti nejlepší tanečníci získají stipendia na zahraniční stáže. Na další ročník nejprestižnější mezinárodní taneční akce v ČR letos zamíří vynikající choreografové ze čtyř kontinentů.
www.tanecbezhranic.cz

BONAVITA

Snídani na půl roku zdarma pro vybrané vítězné choreografie a tisíce produktů zdravých cereálií pro všechny vítěze na mistrovství Cech, Moravy, SK i MČR – to jsou ceny od hlavního parnera BONAVITA.
www.bonavita.cz