EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU TOUR 2020

Podzimní turné EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2020 (BEST DANCE GROUP 2020) je připraveno. Nejlepší taneční teamy z České republiky a ze Slovenska se utkají o titul
TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2020.

POPRVÉ NA TURNÉ EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU otevíráme výkonnostní kategorii HOBBY LIGA! A co máme připraveno pro vítěze turné EVROPA 2 TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2020? JAKO KAŽDÝM ROKEM, TAK I LETOS NAŠE FINÁLE – MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY (VYJÍMEČNĚ POŘÁDANÉM V PAVILONU „A“ BVV BRNO) BUDE NATÁČET ČESKÁ TELEVIZE A TO VČETNĚ POHÁROVÝCH SOUTĚŽÍ „TANEČNÍ SKUPINA ROKU NA KŘÍŽKU“ (pořádaných v srpnu)

JIŽ DRUHÝM ROKEM ABSOLUTNÍ VÍTĚZNÝ TEAM ZÁKLADNÍ LIGY, ZÍSKÁ TITUL
PUMA BEST DANCE TALENT 2020

Tento titul budeme udělovat v rámci finále MČR. O ocenění budou bojovat všechny vítězné taneční choreografie, které získají titul mistrů České republiky v základní lize.
Poté porota udělí jedné choreografii absolutní titul – PUMA BEST DANCE TALENT 2020.

POZOR! MOŽNOST VYUŽÍT VYJÍMKY V PRAVIDLECH PRO VAŠE TANEČNÍKY V SEZÓNĚ 2020 – 2021

Velkému počtu tanečních skupin budou dělat problémy se zařazením do věkových skupin v případě, že se stejným teamem vytvoří choreografie jak pro podzimní soutěže turné ETSR, tak i jarní turné ETSR 2021. Proto jsme se rozhodli, že budeme udělovat výjimku všem tanečníkům, kteří v roce 2020 dosáhnou požadovaného věku dle pravidel TSR v dané kategorii a ten stejný tanečník (v roce 2021 už o rok starší), bude soutěžit se stejnou skupinou i na jarním turné 2021! Žádost bude muset být písemná do emailu info@tanecniskupinaroku.cz.

O nás

Jsme profesionální team lidí, kteří pořádají taneční soutěže, módní přehlídky, koncertní turné a také zahajovací ceremoniály pro mistrovství světa v různých odvětvích sportu. Své práci se věnujeme na 100%, spolupracujeme s nejlepšími choreografy, režiséry i profesionály v oboru LED techniky a světelné show.
Posouváme hranice možného. Naše heslo zní:

" …my nejsme obyčejná taneční soutěž, my jsme TANEČNÍ SKUPINA ROKU" !

Taneční Skupina Roku

Video

B-Original v New Yorku

Elements Community a Moving Souls