TELEVIZNÍ FINÁLE MČR - O2 UNIVERSUM

07. - 09. 06. 2024 | PRAHA

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI:

1. KOLIK POMOCNÍKŮ BUDE K TANEČNÍKŮM?

Vždy max. 3 pomocníci na 10 tanečníků, na 20 tanečníků max. 6 pomocníků atd. Při velkém počtu tanečníků, např. 100 tanečníků se počet pomocníků bude snižovat na cca 20 max.

2. MOHOU RODIČE Z HLEDIŠTĚ DOLŮ DO ZÁKULISÍ NEBO NA PLOCHU ZA DĚTMI?

Ne nemohou, jestliže nebudou mít pásku pomocníka.

3. MOHOU TANEČNÍCI (DĚTI) ZA RODIČI NAHORU DO FOYER PRO DIVÁKY?

Ano, mohou, kdykoliv. Bude pro ně v průběhu soboty a neděle připraven bohatý doprovodný program (skákací hrady, malování na obličej, dílničky, foto pozice atd.).

4. KDE SE MOHOU RODIČE A DĚTI SETKÁVAT?

V rámci O2 Universa bude připraven jeden velký průchod mezi spodním patrem a prvním patrem, který bude velmi jasně označený a kterým budou moci tanečníci bez problémů procházet dolů a nahoru a diváci ( rodiče ) na ně mohou čekat v prvním patře uvstupu do tohoto průchodu.

5. MOHOU DĚTI NA SEDAČKY ZA RODIČI?

Jestliže nebudou mít platnou vstupenku do jakéhokoliv sektoru, tak to možné není a nemohou ani sedět na klíně rodičům, nedovolují to bezpečnostní pravidla O2 Universa.

6. MŮŽE SE V PRŮBĚHU PROGRAMU FOTIT A NATÁČET? NA VSTUPENKÁCH JE TOTIŽ UPOZORNĚNÍ, ŽE SE TO NESMÍ.

ANO!!! Fotit a natáčet bude možné. Povoleny budou mobily, foťáky, malé zrcadlovky a kamery. Pozor, prosím nebrat sebou do hlediště extra velkou profesionální techniku, tu by mohla security O2 Universa zakázat z bezpečnostního hlediska.

7. MŮŽE DIVÁK A TANEČNÍK OPAKOVANĚ ODCHÁZET Z O2 UNIVERSA A VRACET SE ZPĚT?

Ano, může. Vstupenka opravňuje na místo v daném zakoupeném sektoru, IDENTIFIKAČNÍ PÁSKA, KTEROU TANEČNÍCI I DIVÁCI OBDRŽÍ PŘI VSTUPU DO O2 UNIVERSA, opravňuje k opakovanému vstupu ven i dovnitř.

8. MŮŽE SI TANEČNÍK ( DÍTĚ ) VZÍT SEBOU DO O2 UNIVERSA NĚJAKOU SVAČINU A LAHEV S PITÍM?

Ano, může. Běžná svačina (plněné rohlíky, housky, bagety atd) budou bez problémů. Ale třeba „ešus“ se svíčkovou od maminky už problém může být 😊

9. JAK TO BUDE S PŘÍJEZDEM AUT, KTERÉ VEZOU KULISY DO O2 UNIVERSA?

Všem vedoucím skupin budeme rozesílat mapu s příjezdem do O2 Universa, kde bude jasně vyznačený vjezd do podzemních přístupových cest pro nájezd techniky, kudy budou současně přijíždět i automobily s kulisami. Při příjezdu ostraha O2 Security si zapíše SPZ značku, jméno a příjmení řidiče a spolujezdců, jejich telefonní čísla a z jaké taneční skupiny jsou. Všichni tito pomocníci poté obdrží IDENTIFIKAČNÍ PÁSKU PRO POMOCNÍKY, ABY SE MOHLI BEZ PROBLÉMŮ POHYBOVAT V ZÁKULISÍ O2 UNIVERSA, KAM BĚŽNÝ ČLOVĚK PŘÍSTUP NEMÁ. Jakmile budou kulisy vyloženy, automobli musí hned opustit spodní nájezdové plochy a vyjet ven z areálu O2 Universa a automobil zaparkovat někde v okolí. Stejnou cestou poté budou řidiči přijíždět pro kulisy, když je budou chtít odvést pryč.

10. BUDE MOŽNÉ NECHAT KULISY V O2 UNIVERSUM VŠECHNY TŘI DNY A NEODVÁŽET JE KAŽDÝ VEČER PRYČ?

Ano, kulisy si můžete každý večer ponechat na předem připraveném místě v zázemí O2 Universa.

 
11. KDE MŮŽEME ZAPARKOVAT S OSOBNÍM AUTOMOBILEM, POPŘÍPADĚ KDE MOHOU PARKOVAT AUTOBUSY?

Osobní automobil bude možné zaparkovat na více místech. Hned vedle O2 Universa je O harfa, kde jsou velké podzemní garáže a parkování tam je na první 4 hodiny zdarma. Poté každá započatá hodina stojí 50 kč. Po 16té hodině už je cena 100 kč na hodinu. Další možností je parkovací dům O2 Universa, kde je celodenní parkování za 400 kč. A nebo pak odstavná parkoviště na různých stanicích metra, kde je celodenní parkování za cca 50 až 100 kč na den. Autobusy mohou přijet po Českomoravské hned vedle O2 Universa, všechny tanečníky vyložit a poté odjet na odstavná parkoviště, která jsou různě po Praze. Nejbližší a jedno z největších je na Černém Mostě.

12. MOHU SI VZÍT DO O2 UNIVERSA KOČÁREK?

Ne, bohužel to bezpečnostní pravidla O2 Universum nedovolují. Odstavná plocha pro kočárky bude připravena bezplatně hned vedle vstupu do O2 Universa. Bejbátka je pak nutné mít po celou dobu pohybu po O2 Universum ideálně v nějakém nosítku.